B82422T1682K000 EPCOS | TDK
  • More about B82422T1682K000 EPCOS | TDK
    B82422T1682K000 EPCOS | TDK
    B82422T1682K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422T1682K000 is described as FIXED IND 6.8UH 180MA 1.8 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    View
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA