B82422T3680K000 EPCOS | TDK
  • More about B82422T3680K000 EPCOS | TDK
    B82422T3680K000 EPCOS | TDK
    B82422T3680K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82422T3680K000 is described as FIXED IND 68NH 450MA 230 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.