B82432A1103J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432A1103J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED INDUCT 10UH 320MA 980 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432A1103J000 EPCOS | TDK
    B82432A1103J000 EPCOS | TDK
    B82432A1103J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432A1103J000 is described as FIXED INDUCT 10UH 320MA 980 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F