B82432A1103M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432A1103M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED INDUCT 10UH 320MA 980 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432A1103M000 EPCOS | TDK
    B82432A1103M000 EPCOS | TDK
    B82432A1103M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432A1103M000 is described as FIXED INDUCT 10UH 320MA 980 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE