B82432A1123K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432A1123K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED INDUCT 12UH 300MA 1.1 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432A1123K000 EPCOS | TDK
    B82432A1123K000 EPCOS | TDK
    B82432A1123K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432A1123K000 is described as FIXED INDUCT 12UH 300MA 1.1 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK