B82432A1273J000 EPCOS | TDK
  • More about B82432A1273J000 EPCOS | TDK
    B82432A1273J000 EPCOS | TDK
    B82432A1273J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432A1273J000 is described as FIXED IND 27UH 245MA 1.65 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Littelfuse
  • Description
    SWITCH MASTER TR DUAL
    View
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    View
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM