B82432A1333K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432A1333K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED INDUCT 33UH 230MA 1.85 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432A1333K000 EPCOS | TDK
    B82432A1333K000 EPCOS | TDK
    B82432A1333K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432A1333K000 is described as FIXED INDUCT 33UH 230MA 1.85 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM