B82432A1563J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432A1563J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED INDUCT 56UH 200MA 2.5 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432A1563J000 EPCOS | TDK
    B82432A1563J000 EPCOS | TDK
    B82432A1563J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432A1563J000 is described as FIXED INDUCT 56UH 200MA 2.5 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.