B82432A1683J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432A1683J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED INDUCT 68UH 190MA 2.8 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432A1683J000 EPCOS | TDK
    B82432A1683J000 EPCOS | TDK
    B82432A1683J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432A1683J000 is described as FIXED INDUCT 68UH 190MA 2.8 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB