B82432A1823J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432A1823J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED INDUCT 82UH 175MA 3.2 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432A1823J000 EPCOS | TDK
    B82432A1823J000 EPCOS | TDK
    B82432A1823J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432A1823J000 is described as FIXED INDUCT 82UH 175MA 3.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE