B82432C1183K000 EPCOS | TDK
  • More about B82432C1183K000 EPCOS | TDK
    B82432C1183K000 EPCOS | TDK
    B82432C1183K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432C1183K000 is described as FIXED IND 18UH 270MA 1.35 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE