B82432C1393K000 EPCOS | TDK
  • More about B82432C1393K000 EPCOS | TDK
    B82432C1393K000 EPCOS | TDK
    B82432C1393K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432C1393K000 is described as FIXED IND 39UH 220MA 2.05 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.