B82432T1472K000 EPCOS | TDK
  • More about B82432T1472K000 EPCOS | TDK
    B82432T1472K000 EPCOS | TDK
    B82432T1472K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432T1472K000 is described as FIXED IND 4.7UH 800MA 220 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"