B82432T1684K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82432T1684K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 680UH 80MA 23 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82432T1684K000 EPCOS | TDK
    B82432T1684K000 EPCOS | TDK
    B82432T1684K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82432T1684K000 is described as FIXED IND 680UH 80MA 23 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM