B82442A1272K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82442A1272K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 2.7UH 1.2A 56 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82442A1272K000 EPCOS | TDK
    B82442A1272K000 EPCOS | TDK
    B82442A1272K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82442A1272K000 is described as FIXED IND 2.7UH 1.2A 56 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.