B82442H1563J000 EPCOS | TDK
  • More about B82442H1563J000 EPCOS | TDK
    B82442H1563J000 EPCOS | TDK
    B82442H1563J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82442H1563J000 is described as FIXED IND 56UH 430MA 800 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.