B82464A2152M EPCOS | TDK
  • More about B82464A2152M EPCOS | TDK
    B82464A2152M EPCOS | TDK
    B82464A2152M is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82464A2152M is described as FIXED IND 1.5UH 6.4A 11 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"