B82464G2472M EPCOS | TDK
  • More about B82464G2472M EPCOS | TDK
    B82464G2472M EPCOS | TDK
    B82464G2472M is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82464G2472M is described as FIXED IND 4.7UH 3.1A 33 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.