B82471A1333M000 EPCOS | TDK
  • More about B82471A1333M000 EPCOS | TDK
    B82471A1333M000 EPCOS | TDK
    B82471A1333M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82471A1333M000 is described as FIXED IND 33UH 880MA 230 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.