B82473M1103K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82473M1103K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 2.3A 70 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82473M1103K000 EPCOS | TDK
    B82473M1103K000 EPCOS | TDK
    B82473M1103K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82473M1103K000 is described as FIXED IND 10UH 2.3A 70 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V