B82473M1683K000 EPCOS | TDK
  • More about B82473M1683K000 EPCOS | TDK
    B82473M1683K000 EPCOS | TDK
    B82473M1683K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82473M1683K000 is described as FIXED IND 68UH 850MA 280 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.