B82477P2332M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82477P2332M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 6.7A 14 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82477P2332M000 EPCOS | TDK
    B82477P2332M000 EPCOS | TDK
    B82477P2332M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82477P2332M000 is described as FIXED IND 3.3UH 6.7A 14 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A