B82477P2683M000 EPCOS | TDK
  • More about B82477P2683M000 EPCOS | TDK
    B82477P2683M000 EPCOS | TDK
    B82477P2683M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82477P2683M000 is described as FIXED IND 68UH 1.85A 110 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"