B82477R4153M100 EPCOS | TDK
  • More about B82477R4153M100 EPCOS | TDK
    B82477R4153M100 EPCOS | TDK
    B82477R4153M100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82477R4153M100 is described as FIXED IND 15UH 5A 25 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.