B82477R4472M100 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82477R4472M100
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 7.5A 11 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82477R4472M100 EPCOS | TDK
    B82477R4472M100 EPCOS | TDK
    B82477R4472M100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82477R4472M100 is described as FIXED IND 4.7UH 7.5A 11 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    View
    Energizer
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V