B82479A1103M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82479A1103M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 4.3A 32 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82479A1103M000 EPCOS | TDK
    B82479A1103M000 EPCOS | TDK
    B82479A1103M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82479A1103M000 is described as FIXED IND 10UH 4.3A 32 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"