B82496C3180J000 EPCOS | TDK
  • More about B82496C3180J000 EPCOS | TDK
    B82496C3180J000 EPCOS | TDK
    B82496C3180J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82496C3180J000 is described as FIXED IND 18NH 400MA 450 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM