B82496C3680J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82496C3680J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 68NH 230MA 1.3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82496C3680J000 EPCOS | TDK
    B82496C3680J000 EPCOS | TDK
    B82496C3680J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82496C3680J000 is described as FIXED IND 68NH 230MA 1.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"