B82496C3820G000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82496C3820G000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 82NH 220MA 1.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82496C3820G000 EPCOS | TDK
    B82496C3820G000 EPCOS | TDK
    B82496C3820G000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82496C3820G000 is described as FIXED IND 82NH 220MA 1.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS