B82498F1472J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82498F1472J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 90MA 3.8 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82498F1472J000 EPCOS | TDK
    B82498F1472J000 EPCOS | TDK
    B82498F1472J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82498F1472J000 is described as FIXED IND 4.7UH 90MA 3.8 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM