B82498F3180G000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82498F3180G000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 18NH 700MA 80 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82498F3180G000 EPCOS | TDK
    B82498F3180G000 EPCOS | TDK
    B82498F3180G000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82498F3180G000 is described as FIXED IND 18NH 700MA 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"