B82498F3270J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82498F3270J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 27NH 700MA 90 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82498F3270J000 EPCOS | TDK
    B82498F3270J000 EPCOS | TDK
    B82498F3270J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82498F3270J000 is described as FIXED IND 27NH 700MA 90 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS