B82498F3470J000 EPCOS | TDK
  • More about B82498F3470J000 EPCOS | TDK
    B82498F3470J000 EPCOS | TDK
    B82498F3470J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82498F3470J000 is described as FIXED IND 47NH 600MA 130 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.