B82498F3560J000 EPCOS | TDK
  • More about B82498F3560J000 EPCOS | TDK
    B82498F3560J000 EPCOS | TDK
    B82498F3560J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82498F3560J000 is described as FIXED IND 56NH 600MA 140 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM