B82498F3680J001 EPCOS | TDK
  • More about B82498F3680J001 EPCOS | TDK
    B82498F3680J001 EPCOS | TDK
    B82498F3680J001 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82498F3680J001 is described as FIXED IND 68NH 500MA 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH