B82559A0142A013 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82559A0142A013
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 1.4UH 22A 1.5 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82559A0142A013 EPCOS | TDK
    B82559A0142A013 EPCOS | TDK
    B82559A0142A013 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82559A0142A013 is described as FIXED IND 1.4UH 22A 1.5 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CAP SOCKET CIGARETTE RUBBER BK
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY RETAINING STRAP
    View
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB