B82559A0392A013 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82559A0392A013
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 3.9UH 12A 4.8 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82559A0392A013 EPCOS | TDK
    B82559A0392A013 EPCOS | TDK
    B82559A0392A013 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82559A0392A013 is described as FIXED IND 3.9UH 12A 4.8 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Littelfuse
  • Description
    SWITCH MASTER TR DUAL
    View
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM