B82559A4222A016 EPCOS | TDK
  • More about B82559A4222A016 EPCOS | TDK
    B82559A4222A016 EPCOS | TDK
    B82559A4222A016 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82559A4222A016 is described as FIXED IND 2.2UH 30A 2.1 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE