B82559A6682A019 EPCOS | TDK
  • More about B82559A6682A019 EPCOS | TDK
    B82559A6682A019 EPCOS | TDK
    B82559A6682A019 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82559A6682A019 is described as FIXED IND 6.8UH 8.25 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS