B82559A7153A025 EPCOS | TDK
  • More about B82559A7153A025 EPCOS | TDK
    B82559A7153A025 EPCOS | TDK
    B82559A7153A025 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82559A7153A025 is described as FIXED INDUCT 15UH 2.55 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE