VTL11D7-20H Excelitas Tech
  • Part Number: VTL11D7-20H
  • Manufacturer Name: Excelitas Tech
  • Description: Optoelectronic, Optoswitch; 0.395 High; 0.020 Emitter&Detector Aperture
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about VTL11D7-20H Excelitas Tech
    VTL11D7-20H Excelitas Tech
    VTL11D7-20H is manufactured by Excelitas Tech and is categorized in the Sensors category. VTL11D7-20H is described as Optoelectronic, Optoswitch; 0.395" High; 0.020" Emitter&Detector Aperture. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Excelitas Tech
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    View
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE