NFC-IBC-1.25MM Fluke
  • Part Number: NFC-IBC-1.25MM
  • Manufacturer Name: Fluke
  • Description: ONE CLICK CLEANER FOR 1.25 MM CONNECTORAND PATCH CORD (5 COUNT)
  • Category: Test Equipment Accessories
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK