DF1B-13S-2.5R Hirose
  • Available: 6,048
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1B-13S-2.5R Hirose
    DF1B-13S-2.5R Hirose
    DF1B-13S-2.5R is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1B-13S-2.5R is described as CONN RECEPT HOUSING 13POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE