DF1B-24DES-2.5RC Hirose
  • Available: 9,098
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1B-24DES-2.5RC Hirose
    DF1B-24DES-2.5RC Hirose
    DF1B-24DES-2.5RC is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1B-24DES-2.5RC is described as CONN RECEPT HOUSING 24POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD