DF1B-24DS-2.5RC Hirose
  • Available: 15,267
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1B-24DS-2.5RC Hirose
    DF1B-24DS-2.5RC Hirose
    DF1B-24DS-2.5RC is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1B-24DS-2.5RC is described as CONN RECEPT HOUSING 24POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED