DF1B-34DES-2.5RC Hirose
  • Available: 395
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1B-34DES-2.5RC Hirose
    DF1B-34DES-2.5RC Hirose
    DF1B-34DES-2.5RC is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1B-34DES-2.5RC is described as CONN RECEPT HOUSING 34P0S 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 7UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM