DF1BA-8EP-2.5RC Hirose
  • More about DF1BA-8EP-2.5RC Hirose
    DF1BA-8EP-2.5RC Hirose
    DF1BA-8EP-2.5RC is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1BA-8EP-2.5RC is described as CONN PLUG HOUSING 8POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS