DF1E-6EP-2.5C Hirose
  • Available: 8,541
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1E-6EP-2.5C Hirose
    DF1E-6EP-2.5C Hirose
    DF1E-6EP-2.5C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1E-6EP-2.5C is described as CONN PLUG HOUSING 6POS 2.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"