DF22-4S-7.92C(28) Hirose
  • Available: 4,477
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF22-4S-7.92C(28) Hirose
    DF22-4S-7.92C(28) Hirose
    DF22-4S-7.92C(28) is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF22-4S-7.92C(28) is described as CONN SOCKET 4POS 7.92MM WHITE. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM