DF22BR-4DS-7.92C Hirose
  • Available: 269
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF22BR-4DS-7.92C Hirose
    DF22BR-4DS-7.92C Hirose
    DF22BR-4DS-7.92C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF22BR-4DS-7.92C is described as CONN SOCKET 4POS 7.92MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V